Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem
Armatura łazienkowa
Kup armaturę łazienkową tanio przez internet w sklepie njarmatura.pl
Występują w wielu różnych wzorach i kolorach: armatura łazienkowa to element wyposażenia łazienki, którego przy remoncie potrzeba kilka: do umywalki, wanny, prysznica. Baterie przepuszczają wodę, pluskają i bulgoczą, sprawiając, że każda łazienka jest przede wszystkim funkcjonalna.

Bateria łazienkowa w NJARMATURA - klejnot wanny lub umywalki!
W tej kategorii można znaleźć duży wybór armatury łazienkowej w różnych kształtach. Tutaj funkcjonalność łączy się z elegancją.
Niezależnie od tego, czy szukasz baterii wannowej wolnostojącej, baterii podtynkowej, umywalkowej czy też baterii do bidetu, w naszej szerokiej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie!

Od klasycznej po nowoczesną, niezwykłą armaturę łazienkową, nasz sklep internetowy oferuje najlepszy stosunek ceny do wydajności.
Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz nową baterię łazienkową! Jeśli masz jakiekolwiek pytania, oczywiście z przyjemnością ci doradzimy.
Nasze baterie armatura jest synonimem jakości i gwarantują niezawodne działanie przez długi okres użytkowania.

Armatura łazienkowa i jej zastosowania
W sklepie internetowym NJarmatura oferujemy armaturę do całej łazienki:

1. Armatura do umywalki
Dla większości uosobienie wyposażenia łazienki. Ponieważ umywalka  z kranem to element każdej małej łazienki. Nowoczesne armatury umywalkowe są czasami dostarczane z krótkimi lub długimi, czasami z prostymi lub zakrzywionymi kształtkami. Wybór jest spory, możliwe kombinacje są duże. Armatura i umywalka powinny być tak dobrane, aby nic później nie zachlapało umywalki.

2. Armatura do bidetu
Baterie bidetowe są bardziej kompaktowe niż baterie umywalkowe. Baterię bidetową można rozpoznać po specjalnej wylewce, w której woda nie płynie w dół, ale pod kątem do przodu.

3. Armatura wannowa
Zadaniem armatury wannowej jest napełnienie wanny wodą. Ta, która pasuje, zależy przede wszystkim od rodzaju wanny. Do wanien naściennych zalecana jest klasyczna bateria wannowa, w zależności od producenta zwana również baterią wannową. Wanny wolnostojące świetnie prezentują się w połączeniu z baterią stojącą (również: bateria wannowa wolnostojąca).

4. Armatura natryskowa
Armatura prysznicowa jest bardzo podobna do armatury wannowej, brakuje w niej wylewki wannowej. Klasyczna armatura natryskowa to bateria z regulatorem i przyłączem węża natryskowego. W nowoczesnych prysznicach coraz częściej stosuje się armaturę termostatyczną, która automatycznie utrzymuje stałą temperaturę wody podczas kąpieli.