Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem
Wanny
Kup wannę - TOP marki tanio online w sklepie internetowym njarmatura.pl
Nowoczesne wanny to gwiazdy wyposażenia łazienek. Poznaj z NJARMATURA.PL najpiękniejsze wanny znanych producentów marek i kup tanio i bezpiecznie online. Niezależnie od tego, czy jest to mała wanna zajmująca mało miejsca, czy duża wanna podwójna - tutaj w sklepie oferujemy wszystkie opcje.
W NJarmatura możesz kupić online wanny we wszystkich popularnych kształtach i rozmiarach w niskich cenach - do dużych i małych łazienek.
Wanny prostokątne: klasyka wśród wanien, ich wybór jest bardzo duży. Można je montować i okładać z trzech stron na ścianie.
Wanny narożne: Wanny narożne są szczególnie przytulne, ponieważ są przyjemnie szerokie. Wanny narożne nadają się szczególnie do małych łazienek, ponieważ można je zainstalować w rogu, aby zaoszczędzić miejsce. 
Wanny wolnostojące: Wanny wolnostojące to oryginalna forma wanny, w nowoczesnej odsłonie prawdziwe gwiazdy w łazience - ale zajmują trochę miejsca.
Okrągłe wanny zapewniają najwyższy komfort i swobodę prawdziwego rozkoszowania się ciepłą wodą - w pojedynkę, w parach lub z całą rodziną. Luksus, który ma swoją cenę.
Woda musi znajdować się w wannie przed każdą kąpielą. U nas możesz nie tylko tanio kupić wannę, ale także odpowiednią armaturę. W zależności od wanny do wyboru są różne modele - od prostej baterii mieszającej, przez baterię stojącą wolnostojącą, po baterię wannową osadzoną w krawędzi wanny.
Najwyższe standardy jakości dotyczą każdego naszego sprzedawanego produktu. Niezależnie od tego, którą wannę wybierzesz, zawsze otrzymasz najlepszą markową jakość.
Nasze produkty posiadają 2 lata gwarancji


Pokaż jako: Galeria Lista
na stronę: 10 | 20 | 30 | 50 | 100

  Pokaż 1 do 3 (z w sumie 3 produktów)

  Wanna wolnostojąca  z odlewu min...

  Wanna wolnostojąca  z odlewu mineralnego biało czarna połysk 170x86 cm...
  9288,00 zł
  razem z 23 % VAT z doliczeniem Koszt wysyłki
  Wanna wolnostojąca  186 x 88 x 6...

  Wanna wolnostojąca  186 x 88 x 60 cm - biała połysk
  Wanna o eleganc...
  6102,00 zł
  razem z 23 % VAT z doliczeniem Koszt wysyłki
  Wanna wolnostojąca 180 x 87 cm o...

  Wanna wolnostojąca 180 x 87 cm odlew mineralny
  Fantazyjny wygląd
  Bar...
  10152,00 zł
  razem z 23 % VAT z doliczeniem Koszt wysyłki

   Pokaż 1 do 3 (z w sumie 3 produktów)