Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem

Wanna wolnostojąca z odlewu mineralnego Wave czarny mat 180x110 cm

Wanna wolnostojąca z odlewu mineralnego Wave czarny mat 180x110 cmWanna wolnostojąca z odlewu mineralnego Wave czarny mat 180x110 cmWanna wolnostojąca z odlewu mineralnego Wave czarny mat 180x110 cmWanna wolnostojąca z odlewu mineralnego Wave czarny mat 180x110 cmWanna wolnostojąca z odlewu mineralnego Wave czarny mat 180x110 cmWanna wolnostojąca z odlewu mineralnego Wave czarny mat 180x110 cmWanna wolnostojąca z odlewu mineralnego Wave czarny mat 180x110 cmWanna wolnostojąca z odlewu mineralnego Wave czarny mat 180x110 cm
Produkt chwilowo niedostępny
Nr prod.:
14671
Specyfikacja produktu:
Drukuj
Katalog PDF:
wyświetl

Wanna wolnostojąca to punkt cetralny każdej łazienki. Falista forma i imitacja kamienia w połączeniu z czarną powierzchnią oczarują każdego.
Użyte materiały o wysokiej jakości bardzo powoli oddają ciepło, dzięki czemu można bardzo długo cieszyć się z gorącej kąpieli i to nawet we dwoje.

Wanna posiada przelew i zamknięcie typu PopUp.

Materiał odlew mineralny (Solid Stone) to nieporowata powierzchnia która sprawia że utrzymanie w czystości nie jest żadnym problemem. Jest również odporny na substancje chemiczne. Materiał jest odporny na ścieranie,  wiele lat służy nam produkt. Największą zaletą jest prześliczny wygląd.
Połączenie odpowiednio dobranych składników, w tym naturalnych kamieni, jak marmur czy granit, oraz żywicy. Inaczej mówiąc to ulepszony technologicznie kamień naturalny co umożliwia zachować doskonałe właściwości techniczne. Materiał o jednolitej strukturze pozbawionego mikropęcherzyków powietrza. Posiada doskonałe właściwości  termoizolacyjne, zapewnia bardzo dobrą izolację akustyczną
 
Grubość ścianek zmienna od 2 do 4 cm
Kolor czary mat
Pojemność  325 L
 Wymiary  180 x 110 x 62 cm
 Waga  Netto 180 kg / Brutto 220 kg
 Uwagi odpływ na środku
przelew i PopUp chrom

Twoje pytanie o produkt


Rodzaj zapytania:
Twoja nazwa:
Twój adres e-Mail:
Twoje zapytanie i uwagi:
Proszę odpowiedzieć na następujące pytanie:
Iloczyn dwóch liczb 3 x 4 wynosi:
Twoja odpowiedź:

 


Gość


Proszę odpowiedzieć na następujące pytanie: Iloczyn dwóch liczb 3 x 4 wynosi:
Twoja odpowiedź:Produkt 17 von 29 w tej kategorii
Click here